login: hasło: Rejestracja
PODZIEMIE (MUZYCZNE) DLA SłUCHACZA / FELIETON
We wrześniu 2015 roku wyszedł nasz Mixtape pt. "Z PODZIEMIA" na 5lecie działalności portalu. Zorganizowaliśmy konkurs w którym można było zgarnąć fizyki. Pytaniem konkursowe brzmiało: "Czym dla Ciebie jest podziemie (muzyczne)?" Dostaliśmy wiele definicji, wybraliśmy i nagrodziliśmy poniższe odpowiedzi.

Kuba Kleinschmidt / Klonówiec
Podziemie - alternatywna świetlica dla młodzieży... Łatwej i świadomej. Miejsce artystycznych poszukiwań i wyrażenia swojego stanu artystycznego ducha, który poprzez rozkład rzeczywistości, produkuje myśli i dźwięki przelane na... płytę :)

Mateusz Tomczak / Zaniemyśl
Podziemie - Dziura w środowisku (nie mylić z ziemią) w której lęgną się najlepsze, najprawdziwsze obrazy z życia wzięte przelane na papier, przekazane w formie płyt muzycznych.

Justyna Buczyńska / Tuczna
Moim zdaniem "Podziemie" (muzyczne) oznacza oryginalność i wyjątkowość utworów muzycznych, które mimo wielu przeciwności losu nie ujrzały światła dziennego. Utwory te charakteryzuje magiczny klimat i prawdziwa pasja ich twórców. Twórcy ci mieli ogromny talent stworzyć ogromne artystyczne dzieła, ale ich zaangażowanie twórcze niestety spotkało się ze sprzeciwem. Myślę, że taka muzyka wygrzebana po wielu latach i oczyszczona z "kurzu" może się spotkać z wielkim entuzjazmem fanów muzycznych brzmień. "Podziemie" oznacza pewną tajemnicę, ale też oznacza coś co może być bliskie naszemu sercu i życiu, po głębszej refleksji i zastanowieniu. Utwory te osnute są nutą prawdziwości, oświetlające ludzkie cienie życia, toteż "podziemie" powinno zostać na nowo odkryte.
AUTOR
slawo
z miasta Nowa Dęba
woj. podkarpackie
napisał: 0 recenzji
napisał: 1 felietony
przeprowadził: 0 wywiadów

POZOSTAŁE RECENZJE

POZOSTAŁE FELIETONY