login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: FUNKCJONOWANIE FORUM
Forum jest do bani szczerze mówiąc, coś musimy z tym zrobić. Może niekoniecznie wstawiać jakiegoś gotowca, ale ew. przerobić to co jest.
Wszystko jest oporne i dla nieobeznanych gości może stanowić problem zwykłe założenie tematu (najpierw trzeba znaleźć po prawej stronie nowy temat, wpisać temat i dopiero potem zaczynać pisać posta - to dość irytujące (i lekko skomplikowane)), po drugie dlaczego po napisaniu posta, wyświetla się coś w stylu "dodano post", a zaraz następuje jakieś dziwne odświeżenie (tzn normalka. ale jakoś to wszystko dziwnie się odbywa).
Piszę na szybko, ale coś trzeba z tym zrobić, nutka wyobraźni Sławku nie zaszkodzi:P Poczytaj coś, może gdzieś tam znajdziesz rozwiązanie, ew. można pomyśleć o gotowcu, o którym wspominałem wcześniej :)

jotem / Opole
2011-02-24, 21:51
No moznaby postawic forum na phpbb, ale Slawek jest ambitny i chce miec wszystko swojej roboty :D

slawo / Nowa Dęba
2011-02-24, 22:26
Na pewno nie będzie gotowca!!! Wiem, że to forum nie wygląda powalająco ale jest połączone z portalem. Jest w tym samym stylu. Takie zew. forum nie pasowałoby a ja nie mam ochoty i czasu przerabiać gotowców. Póki co forum ma 2 funkcje zakładania tematów i pisania postów. Wystarczy? Narazie wystarczy. Jak będzie większa społeczność będzie konieczne napisać czytane posty i nieczytane. Obawiam się, że z tym będzie ciężko ale będzie trzeba napisać. Tak temat najpierw się zakłada a potem pisze. Wiem, że lipka ale to będzie zmienione. A co do przeładowania strony to jest to konieczne aby post nie dodał się 2 lub więcej razy. Ale zrobię żeby od razu post/temat się pojawiał bez zbędnego komentarz "dodano post", "temat został założony" bo każdy widzi. Wiem Krzysiu, że Ty masz "mnóstwo pomysłów" i strasznie ambitnie patrzysz i według Ciebie to tandeta ale to jest podziemie tu nie ma fajerwerków i kolorowych świecidełek ;)

wonsipah / Kraków
2011-02-25, 21:43
Mi się podoba to forum mimo ascetycznego wyglądu. brakuje jednak takich rzeczy jak edycja postów czy opcja cytowania (to już tak przyszłościowo jak by było co cytować :)

kyniu / Nowa Dęba
2011-02-28, 18:46
Ok, zgadzam się, że lepiej zostawić te forum, ale jak kiedyś nie dorobisz podstawowych funkcji to Ci łeb ukręce! :)

slawo / Nowa Dęba
2011-02-28, 22:00
Zauważ, że z dnia na dzień coś się zmienia. nie są to wielkie zmiany ale są. Spostrzegawczy dostrzegą ;) Mniej ogarnięci będą mieli problem ;D Sam sobie odpowiedz do której grupy należysz...

matb / Toruń
2011-11-24, 20:44
Jak na dzień dzisiejszy jest OK. Co prawda panel dodawania tematu mógłby być linkiem do nowej strony, a nie panelem, ale i tak jest mega. dlaczego? BO forum jest swojskie, nietuzinkowe, oryginalne, widać że nie robione pod publikę i nastawione na ilość, ale na jakość jego wypowiedzi. Tak trzymać. Tylko ulepszać.

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
kyniu
z miasta Nowa Dęba
woj. podkarpackie
założył: 0 tematów
napisał: 0 postów

INFO
Założony
2011-02-24, 19:39
Wypowiedzi
6


PODOBNE TEMATY
0 odp
moc nasion
założył gość greenfamilyseeds
0 odp
Oceniaj pobrane płyty!
założył slawo