login: hasło: Rejestracja
DANE wiadomość
Login erape
Typ konta mc
Wiek 26 lat
Miasto Jelenia Góra
Województwo dolnośląskie
Dołączył 2013-12-31
Widziany 2015-08-23 (80 x)
Fejm 1979
AKCJE
Płyty
1 / 0
Mp3
6 / 0
Bity
5
Oceny
1
Komentarze
3
Graffiti / Szkice
0 / 0
Tematy / Posty
4 / 3
Koncerty
0

O MNIE
Muzyka zawsze wypełniała ogromną część mojego życia, próbowałem po drodze wiele gatunków ale kiedy wszystko tak się dziwnie potoczyło skierowałem swoje kroki w stronę rapu.

Wielką inspiracja były dla mnie albumy "Wzgórze Ya-Pa 3" z 1995 roku i "Najwyższa Instancja" prosto z Dębca. Wstyd się przyznać ale nie miałem w rękach krążków Liroya, słyszałem jedynie pojedyncze utwory ale ScoobiedooYa, Scyzoryk, Jak tu sie nie wkurwić czy To już jest koniec zabiorę w głowie chyba do grobu. Pierwszy track, który został tu wrzucony, czyli "Człowiek" trafił do mojego prywatnego archiwum, jest do dla mnie świetna pamiątka. Drugim utworem jaki zgrałem jest "Ja tak zawsze je nazywam", z początku jedynie minutowy wjazd trochę się przedłużył i poszerzył o kilka wątków, po prostu tak mnie zaniosło i już.

Te miesiące jakie spędziłem myśląc tylko o tym jak się poprawić w trudnej rapsztuce, niejednokrotnie przyprawiły mnie o ból głowy i jeszcze nie raz pewnie tak będzie. Jednak jestem zadowolony z tego co udało mi się do tej pory osiągnąć bez wsparcia profesjonalnego sprzętu, studia i przede wszystkim bez doświadczenia. Wszystko co nagrałem i nadal nagrywam robię pod wpływem natchnienia, chwili uniesienia, jeśli czuje jakiś beat a to co wolnostylowo sobie polecę jest ok, wtedy wiem, że warto zastanowić się nad tym głębiej.