POBIERZ 5 PŁYT DZIENNIE ZA FREE!
login: hasło: Rejestracja
GRUBSON + DJ BRK w Zabrzu
Zabrze (Klub CK Wiatrak)
2012-02-04 / 19:30 / 25/30 PLN


INFO
04.02.2012 piątek, godz: 19.30
GRUBSON + DJ BRK support: AMC,BREX I PIEKARZ

KONCERT PRZENIESIONY Z 3 GRUDNIA na 4 LUTEGO.

Przedsprzedaż: 25 pln
w dniu koncertu: 30 pln

Bilety z datą 3 grudnia (zakupione na poprzedni termin) zachowuja ważnośc i nie trzeba ich wymieniać w punktach sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że punkty sprzedaży kontynuują sprzedaż biletów ze stara datą. Nie wymieniamy biletów na nowe.

Ze względu na ogromne zainteresowanie i ograniczoną ilość biletów, jeśli komuś nie odpowiada nowy termin (4 luty), może dokonać zwrotu biletu w miejscu zakupu. Termin ewentualnych zwrotów przedłużamy ostatecznie do 15.12.11.

Grubson miał wystąpić w Wiatraku 3 grudnia, jednak z powodu choroby był zmuszony przełożyć datę występu najpierw na piątek 20 stycznia,
OSTATECZNIE zaś na sobotę, 4 LUTEGO 2012.

4 luty (sobota) 2012 - GRUBSON + DJ BRK + goście.
GRUBSON to jeden z popularniejszych artystów ostatnich tygodni w Polsce.
Muzyk promować będzie „gorący” jeszcze album – „Coś więcej niż muzyka”.

Charakterystyczny zachrypnięty głos Grubsona powoli zaczyna być znany wszystkim fanom jamajskich brzmień w Polsce.
Nic dziwnego, bowiem jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak jego właściciel - szalony rudebwoy z Rybnika.
Czasem pojawia się jako DJ, na co dzień producent, wokalista i MC - prawdziwy mistrz ceremonii, który nie tylko prezentuje swój materiał, ale każdorazowo porywa za sobą publiczność.

Choć uznawany jest za nową twarz na scenie reggae, Grubson zajmuje sie muzyką od 10 lat. Koniec lat 90-tych i początek nowego wieku spędził nagrywając kolejne nielegalne płyty z wieloma hardcorowymi składami z Rybnika oraz wydając swoja pierwszy solowy nielegal N.O.C (Nowiny-Osiedle-Chabry). Po wielu zmianach personalnych odnalazł się we Wspólnym Mianowniku Sound System, tworząc wraz z Metrowym koncertowy duet Grubson & Metrowy. W kolejnych numerach coraz częściej łączy brzmienia hip-hop z jamajskim dancehall i reggae - swój oryginalny styl Grubson określa jako Ruffneck. W 2007 roku po wygraniu konkursu ogłoszonego przez WhiteHouse Rec., Grubson nagrał kawałek na plyte KODEX III, który razem z numerem Gurala i Fokusa stał sie singlem i klipem promującym album.
W 2009 wychodzi płyta O.R.S., która osiąga ogromny sukces w całej Polsce.
W 2011 wyszedł kolejny, podwójny album „Coś więcej niż muzyka”.
„Coś więcej niż muzyka” to tytuł najnowszego dwupłytowego albumu GrubSona, dającego sumarycznie ponad 2 godziny materiału dźwiękowego.
Artysta zaprosił na to wydawnictwo różnych artystów takich jak: Rahim, Abradab, Wojtas, Emilia, BU, Metrowy, Jotoskleja, Majkel, Skorup, Bob One, Jarecki, czy BRK. Natomiast za produkcję muzyczną odpowiedzialni są: GrubSon, BRK, DiNO, Młody, Gracz, Hajer Boss, PZG.
Album od wrześniowej premiery zyskał status Platynowej Płyty…