login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: NOWY HAKIM ''DICE CITY''
https://www.youtube.com/watch?v=HswJFN_ribA

NOWA PŁYTA HAKIMA " DICE CITY " !!!!!!!!!!

To nie jest początek gry, gra już trwa od dawna. Trwa odkąd zrobiłeś pierwszy krok w jednym z mieszkań, położonym gdzieś w tym ziemskim gettcie. Grasz od tamtej chwili, grasz codziennie podejmując próbę wykonanie kolejnej misji -tej głównej zwanej przetrwaniem jak i tych pobocznych które wpływają mniej lub bardziej na całą grę. Grasz o hajs, pozycję, szacunek i szczęście. Grasz by nie przegrać.

Krakowski raper i producent - Hakim kolejny raz serwuję Ci ścieżkę dźwiękową do tej gry. Jego nowa produkcja jak zwykle oczaruję Cię niezwykle realnym spojrzeniem na otaczający świat. Na "Dice City '' nie znajdziesz dyskotekowych bangerów, nie usłyszysz opowieści o jedzeniu ze złotych półmisków czy też modnych przechwałek na temat własnego stylu. Hakim jest przedstawicielem normalnych, myślących ludzi, którzy chcą żyć z dala od salonów - Jest przedstawicielem Was Wszystkich!!!

Płyta jest przesiąknięta tym co najlepsze funkiem jazzem soulem w wykonaniu samego Ojca Funku. Smaczku całej produkcji dodają gościnne zwrotki między innymi Blety, Grema, Wieszcza czy też Snajpera. Naturalnie za skrecze odpowiada DJ 2Najz a wokalnie również na płycie udzieliła się utalentowana wokalistka Kasia P.

Poniżej prezentujemy pierwszy singiel z płyty więc... ŁAP GO GRACZU !!!

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
wlx
z miasta Nowy Wiśnicz
woj. małopolskie
założył: 17 tematów
napisał: 2 postów

INFO
Założony
2015-12-26, 19:15
Wypowiedzi
0


PODOBNE TEMATY
0 odp
Bity
założył gość Edi
0 odp
vexx ft. LuKe 'SZARY ŚWIAT'
założył gość LuKe