login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: PROJEKT WEST FEAT. DJ DECKS WEST WITA
"West Wita" to drugi singiel z wydanej 18 maja przez RPS Enterteyment płyty "Projekt West - Wolumin Pierwszy". Gościnnie w utworze udzielił się DJ Decks (youtube.com/djdecks) a produkcją numeru zajął się RTN (youtube.com/RTNProductionz). Jak mówią autorzy krążka:

"West Wita to w naszym odczuciu wizytówka płyty Projekt West i był dla nas murowanym singlem praktycznie od początku rejestrowania kawałków na album. Chcieliśmy, aby był to swoisty "hymn" naszego osiedla, na którym spędziliśmy całe swoje życie i gdzie połączyła nas wszystkich miłość do muzyki. Dlatego też zdecydowaliśmy się zrealizować do niego teledysk, a grupa Bassmedia oraz RPS Enterteyment umożliwiły nam przygotowanie oprawy odpowiedniej jakości na poziomie cechującej dzisiejsze produkcje rodzimego hip-hopu.

Klip ten dedykujemy wszystkim osobom, które mieszkały i nadal mieszkają na fyrtlu u zbiegu ulic Bukowska-Bułgarska-Grochowska-Marcelinska w Poznaniu i mamy nadzieję, że będzie on godnym follow-up'em powstałego przed 10-cioma laty teledysku Green Team "Trzecie Uderzenie", który swego czasu śmigał nawet na Vivie..."


link do teledysku :)

http://www.youtube.com/watch?v=jVA2DgEp1mg

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
slawo
z miasta Nowa Dęba
woj. podkarpackie
założył: 78 tematów
napisał: 70 postów

INFO
Założony
2013-07-05, 21:18
Wypowiedzi
0


PODOBNE TEMATY
0 odp
Bity
założył gość Edi
0 odp
vexx ft. LuKe 'SZARY ŚWIAT'
założył gość LuKe