POBIERZ 5 PŁYT DZIENNIE ZA FREE!
login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: NIE PATRZ W Dół - KREATYWNY KONKURS MUZYCZNY


Tworzysz muzykę? Jeśli tak, to weź udział w konkursie zorganizowanym przez Unicut - nowohucką markę odzieżową. Do wygrania atrakcyjne nagrody i możliwość zyskania nowych znajomości. Dowiedz się więcej i sprawdź swoje skille z innymi producentami.

Wystartował pierwszy z trzech etapów konkursu Nie patrz w dół skierowany do producentów muzycznych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu minimum 30-sekundowej kompozycji/beatu. Wszystkie zgłoszenia zgodne z regulaminem są brane pod uwagę. Głównym wyznacznikiem jest wartość artystyczna, oryginalność oraz odniesienie się do hasła nie patrz w dół. Zgłoszenia oceniane będą przez 3-osobowe jury (którego skład ogłoszony zostanie niebawem na fanpageu i blogu firmy Unicut).

Swoje produkcje można przesyłać na adres mailowy: kontakt@madeinnh.pl. Wynik konkursu zostanie ogłoszony w pierwszej połowie kwietnia, kiedy też wystartuje drugi etap (wokaliści/MCs). Ostatni etap skierowany będzie do instrumentalistów.

Nagroda główna to 500 zł w asortymencie Unicut. Osoby wyróżnione otrzymają po wybranym przez siebie t-shirtcie, a producent, którego podkład spodoba się najbardziej w mediach społecznościowych - otrzyma bon o wartości 200 zł do wydania w sklepie stacjonarnym/online organizatora.

Chcemy, by ten konkurs pozwolił stworzyć nieznajomym sobie artystom wspólnie coś oryginalnego i ambitnego. Będzie ekstra, jeżeli uda nam się stworzyć swego rodzaju hymn, nawołujący do ciągłego podążania własną ścieżką

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdziecie tutaj.

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
slawo
z miasta Nowa Dęba
woj. podkarpackie
założył: 83 tematów
napisał: 71 postów

INFO
Założony
2018-02-15, 15:35
Wypowiedzi
0


PODOBNE TEMATY
0 odp
Wrocławski rap
założył gość AP
0 odp
bity za obserwację na youtube
założył gość 3553