#ZOSTAŃWDOMU
login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: MUZYCZNY AUDIOBOOK - ULICZNA OPOWIEść OKRASZONA AU
https://youtu.be/2QzKmNdghGk

„Trzy Sumienia” to książka która zawiera w sobie elementy thrillera, przygody, sensacji i kryminału. W czasach kiedy modne jest przejaskrawianie rzeczywistości, wyróżnia ją szczera i prosta narracja, przedstawiająca prawdziwy obraz życia polskiej ulicy. Powieść wciąga bez reszty i czyta się ją jednym tchem. Opowiada ona o trójce młodych przyjaciół uwikłanych w konflikty z prawem. Są oni włamywaczami, czym zajmują się profesjonalnie i w sposób zorganizowany, a przemoc i narkotyki to chleb powszedni w ich środowisku. Autor dogłębnie przedstawia charakter każdego z nich i przenosi nas w świat ich przygód. Oprócz głębokich refleksji, można też znaleźć tam spore dawki humoru i wszystko to sprawia, że „Trzy sumienia” to naprawdę nietuzinkowa lektura.


Książka dostępna jest w księgarniach w Polsce, w większości polskich sklepów w Irlandii. Można ją również nabyć online na: www.stylistuff.net

Autorem „Trzech sumień” jest Gober , który od dawna już mieszka i tworzy w irlandzkim mieście Galway. Oprócz pisania zajmuje się on też muzyką (głównie hip-hop) i ma w swym dorobku wiele ciekawych płyt w tym „Dwa Głosy”, którą nagrał wraz z Dj Gondkiem, jako skład STYL I STYKA i która ściśle związana jest z tematem „Trzech sumień”.

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
2011essa
z miasta Lębork
woj. pomorskie
założył: 1 tematów
napisał: 0 postów

INFO
Założony
2018-07-31, 11:55
Wypowiedzi
0


PODOBNE TEMATY
0 odp
Debiut
założył gość GSR
0 odp
Larsky - Raper z podziemia
założył gość EL