#ZOSTAŃWDOMU
login: hasło: Rejestracja
FORUM +
TEMAT: GOBER - START PREMIERADo biegu... gotowi... "StART" ! Właśnie tak!

Dzisiaj premiera, a więc ruszamy z promocją albumu o nazwie"StART", którego autor Tu Gober, udostępnił nam wczoraj jeden z teledysków nakręconych do płyty. "Świecie Nasz" - oto on:Tu Gober to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci, w hip-hopowym świecie polskiej emigracji na Wyspach. Choć jak mówi, już prawie połowę swojego życia spędził poza granicami, a mianowicie w Irlandii, pierwsze kroki z muzyką stawiał jeszcze w rodzinnym mieście na Pomorzu - Lęborku, gdzie odgrywa się akcja jego pierwszej książki "Trzy sumienia".

Tak... oprócz rapu, artysta zajmuje się pisarstwem i równolegle z nową płytą ukaże się również jego druga książka. Nosi ona tytuł "Łobuzy" i jak narazie autor zdradza tylko, że będzie to naprawdę solidna przygoda z elementami thrillera w której napięcie będzie jedynie rosło, aż do ostatniej strony.

Gober aka Tu Gober udziela się w takich składach jak 2XG czy też STYL I STYKA i ma on na koncie wiele ciekawych albumów, do których zagrał naprawdę sporo koncertów u boku czołówki polskiej sceny rap, oraz reggae.

Poza tym jest on też producentem oraz twórcą teledysków, a w jednym z wywiadów powiedział, że jego ambicje się na tym nie kończą.

Jego nowy album "StART" to dwanaście utworów z których wszystkie od siebie się różnią, jednak w jakiś sposób tworzą solidną i barwną spójność. Jest to początek pewnej drogi, którą obrał artysta, dzieląc się tym z odbiorcami. Swoimi niesamowitymi skreczami, płytę urozmaicił Dj Gondek, który udziela się w ścisłej czołówce polskiego rapu i wraz z Goberem tworzą wspólne projekty już od ponad dziesięciu lat. Poza nim pojawia się tam wielu ciekawych gości, a mixem i masteringiem całości, zajął się legandarny Deszczu Strugi ze składu WWO.

Zapraszamy Was do zapoznania się z twórczością Gobera, zaczynając od odsłuchu jego pierwszego solowego albumu o nazwie "StART", którego premiera jest właśnie dziś!

Wszystko możecie sprawdzać na stronie wydawnictwa www.stylistuff.net

brzdaku / Włoszczowa
2019-10-22, 14:31
Fajny klip i numer kozacki. Pozdro

+ DODAJ POST


ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ POST
AUTOR
slawo
z miasta Nowa Dęba
woj. podkarpackie
założył: 82 tematów
napisał: 70 postów

INFO
Założony
2019-06-18, 22:23
Wypowiedzi
1


PODOBNE TEMATY